MALATYA KALE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ SAYIN RECEP BULUT'UN SENE SONU MESAJI

İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ SAYIN RECEP BULUT'UN SENE SONU MESAJI

Değerli Öğrencilerimiz,

 

Kıymetli Velilerimiz,

 

Saygıdeğer Meslektaşlarım,

 

2023-2024 eğitim öğretim yılının sonuna gelmiş bulunmaktayız. Yıl boyunca gösterdiğiniz gayret ve özveri için hepinize teşekkür ediyorum. Bu süreçte öğrencilerimizin akademik başarılarının yanı sıra, sosyal ve kişisel gelişimlerine de tanıklık etmek hepimiz için büyük bir mutluluk kaynağı oldu. Her bir öğrencimizin, geleceğe dair umutlarını ve hayallerini gerçekleştirmek adına attığı adımları görmek, eğitim camiamız için paha biçilemezdir.

 

Eğitim sadece bilgi aktarmakla sınırlı kalmayan, aynı zamanda öğrencilerimizin karakterlerini ve değerlerini şekillendiren bir süreçtir. Bir yıl boyunca büyük bir özveri ve fedakârlıkla çalıştığımız. Her bir öğrencimizin gelişimi için gösterdiğimiz çaba ve sevgi, onların hayatında kalıcı izler bırakacaktır. Eğitimdeki bu kutsal görevimizi büyük bir sorumluluk bilinciyle yerine getirerek devam etmesini sağlayacağız.

 

Türkiye Yüzyılı Maarif Modeli'nin başarılı olması, tüm eğitim ailemizin işbirliği ve özverisi ile mümkündür. Bu yeni modelin getirdiği fırsatları en iyi şekilde değerlendirmek ve öğrencilerimize en kaliteli eğitimi sunmak için hep birlikte çalışmaya devam edeceğiz. Tüm çalışma arkadaşlarıma bu süreçte başarılar diliyor; hep birlikte çocuklarımızın başarı ve mutluluklarına şahit olacağımız daha nice sağlıklı eğitim öğretim yılı geçirmek dileğiyle iyi tatiller diliyorum.

 

Sevgi ve Saygılarımla,

 

 

 

   RECEP BULUT 

 

İlçe Millî Eğitim Müdürü

Mahmutdursun Mahallesi Kale / Malatya - 04228616365

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.